PRINTSTEP - specialista na papírové tašky | O nás
Komplexní řešení papírových tašek pro e-shopy, obchodníky, distributory, velkoobchody i maloodběratele. Více než 1.000.000 kusů tašek skladem.
108
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-108,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive
 

O nás

Poznejte blíže PRINTSTEP

Jsme specialisté na papírové tašky.

 

Zakladatelé společnosti vzešli z polygrafické výroby, kde v různých pracovních pozicích a specifických zaměřeních, nasbírali komplexní znalosti od materiálů, přes technologie, až po samotné procesy.

Z počátku byl PRINTSTEP zaměřen kromě tašek i na obaly a jejich design. Během několika let od založení se však papírové tašky staly naším nosným produktem. Každý rok investujeme do nových technologií, navyšujeme zásoby a rozšiřujeme skladové prostory i pracovní tým.

Pro některé specifické produkty využíváme zahraniční výrobní závody s úzce zaměřenou výrobou (všechny v EU), s nimiž udržujeme dlouholeté partnerství.

Naší snahou je být opravdovými odborníky na celý proces dodávky tašek a vám klientům poskytovat nejen kvalitní papírové tašky za nízké ceny, ale i odpovídající servis a podporu pro další prodej nebo řešení vašich specifických potřeb.

Petr Hruboš
jednatel

Rádi pomůžeme vyřešit Vaši poptávku a dotazy.